Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Skawina - powiat krakowski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Skawina.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób kompetentny zajmujemy się od wielu lat przewozem niskopodwoziowym różnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem i rozładunkiem. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu współczesnych maszyn oraz pojazdów. Nasi pracobiorcy sumiennie realizują wszelkie zlecenia oraz posiadają niebezużyteczne e kwalifikacje, jak też wiedzę i doświadczenie. Realizujemy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Konsumenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Swoje usługi realizujemy na obszarze całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas ofertą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty należącej do nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu jest całkowicie kompleksowy oraz znakomity, bo dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep bardzo dobrych na rynku, żeby chronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zbyt małych lub za znacznych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy regionalne oraz lokalne przepisy, w następstwie tego mogą mieć Państwa pełne przekonanie, iż zadbamy o wszelkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty potrzebne do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do wielkich ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią też odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak błyskawicznie, jak tylko to możliwe.


Transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków


Nasza jednostka oferuje transport różnorodnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych oraz morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn budowlanych i przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz suwnic.

Jesteśmy w stanie pewnie przewieźć wszelkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Konsumenta. Staramy się tak planować nasze zlecenia, by wykonywać je najszybciej, jak to jedynie dopuszczalne.

Skontaktuj się z nami:2 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zmniejszyć ilość formalności, których musi dopełnić nasz Kontrahent. Sami zajmujemy się pełną logistyką i organizujemy trasę od początku do zakończenia, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe i inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Nasza firma występuje też o wszelkie wymagane zezwolenia, by transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Kiedy potrzebują Państwo skorzystać z profesjonalnych usług transportowych, gdy w grę wkracza ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym państwie drugiego takiego fachowca, który specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak naturalnie nasza wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie tylko wspomóc odnaleźć najlepszy transporter do wysyłki wyposażenia czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednak bezsprzecznie wykonać całe zlecenie: perfekcyjnie, kompetentnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeśli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się także swoją zdają sobie sprawę z tego, również jeżeli gra toczy się o przygotowanie ładunku do transportu. Co więcej, wszystko to jest w wybitnie atrakcyjnej cenie, co do tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty, a w razie jakichkolwiek pobocznych pytań, powiązanych z naszą klarowną propozycją – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli poszukują Państwo niezawodnego partnera do profesjonalnego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można lepiej trafić niż właśnie na naszych doświadczonych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zapoznania się z opisującą nas bogatą propozycją transportu ponadgabarytowego. Jesteśmy w pełni fachowi, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Gwarantujemy również konkurencyjność naszych cen. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU