Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kalisz Pomorski - powiat drawski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Kalisz Pomorski.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy transport ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta powinna Państwa zaintrygować. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją oraz do skorzystania z naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania firmy absorbującej się przewozem rozmaitego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej sprawie Klientów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, żeby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to zaufać nam i powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych zawodowców to bezsporny majstersztyk w branży. Prezentowane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z jakimkolwiek, powierzonym nam obowiązkiem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zapoznania się ze szczegółami należącej do nas oferty, jaka z pewnością Państwa nie rozczaruje, tak samo jak atrakcyjne cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz specjalistycznych.


W wielu przypadkach Klienci zwracają się do nas z prośbą o transport gigantycznych i niesłychanie ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych lub budowniczych. Dysponujemy pojazdami, jakie umożliwiają nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. Zazwyczaj są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Obojętnie od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się wielkimi zleceniami firmowymi i posiadamy gigantyczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:8 + 4

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


Z nami można również bez problemu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe lub morskie. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują od początku do końca trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Konieczne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń lub nieprzydatnych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niezbędne do transportu zgody. Absorbujemy się też kwestią ubezpieczenia, by Klient nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Angażując pracowników z gigantycznym doświadczeniem oraz wiedzą, stworzona przez nas firma dokłada wszystkich starań, by zapewnić klientom perfekcyjną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi powiązane z transportem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Zyskuje się w związku z tym liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To nadzwyczaj ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, by zapewnić stworzonym przez nas konsumentom perfekcyjne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna i kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W efekcie dziś dajemy Państwu dostęp do w rzeczywistości kompleksowego rozwiązania, dostosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracobiorców i perfekcyjnych cenach. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU