Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sokołów Małopolski - powiat rzeszowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Sokołów Małopolski.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby móc przewozić ładunki o znaczących gabarytach, konieczne jest zdobycie zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje znakomity przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Dysponujemy słusznym sprzętem oraz najlepszej jakości pojazdami, jakie spełniają wszelkie normy oraz wymagania. Troszczymy się o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o transport ładunków o niekonwencjonalnym gabarycie oraz stworzona przez nas oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem jeżeli gra toczy się o spedycję i przewóz nawet ściśle mówiąc ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w najwyższym stopniu profesjonalni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać kapitalną obsługę, imponujące stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy obszerne grono zadowolonych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Warto wtrącić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz obszernych gabarytów. W pierwszej kolejności trzeba je załadować, następnie zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Pracownicy należącej do nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze technologie, które zapewniają im prędki i przede wszystkim bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niesłychanie powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, wypada wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak wielkość, wysokość wiaduktów oraz mostów oraz prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:10 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie ogromnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budownicze oraz przemysłowe, kontenery, czołgi oraz dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się nadzwyczaj fachowo.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem niż prosty przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia trzeba zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, bowiem z racji tego, że tak znakomicie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich doskonale dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności zarządzamy w samej rzeczy gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, lecz również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najwyższej klasy.


Zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU