Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Boguchwała - powiat rzeszowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Boguchwała.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport ładunków wielkogabarytowych zawsze żąda zdobycia stosownej zgody. Prowadzona przez nas firma proponuje doświadczony przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Firma ma współczesne pojazdy oraz oszałamiającej jakości sprzęt, jaki jest bardzo dobry oraz dobry do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o przewóz ładunków o niezwyczajowym gabarycie oraz nasza oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nasi uprzejmi agenci są w najwyższym stopniu kompetentni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat prezentowanej propozycji. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć znakomitą obsługę, idealne stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono zadowolonych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Warto nadmienić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz kolosalnych gabarytów. Najpierw trzeba je załadować, później zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Pracownicy opisującej nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze technologie, które gwarantują im prędki i w szczególe bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać nadzwyczaj powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:4 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co transportujemy?


Stworzona przez nas firma specjalizuje się w transportowaniu ogromnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budowlane i specjalistyczne, kontenery, czołgi i wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego solidne wykonanie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest sporo bardziej skomplikowany niż transport normalnych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, bo z racji tego, że tak bez zarzutu znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich perfekcyjnie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W końcu zarządzamy w samej rzeczy szerokim zespołem fachowców, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, jakkolwiek również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność oraz profesjonalizm wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU