Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Głogów Małopolski - powiat rzeszowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Głogów Małopolski.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz przedmiotów wielkogabarytowych zawsze żąda uzyskania słusznej zgody. Nasza jednostka proponuje kompetentny przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Firma ma nowoczesne pojazdy oraz oszałamiającej jakości sprzęt, jaki jest doświadczony oraz stosowny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu niezawodny wybór w wypadku przewozu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, przemysłowego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy prawo pochwalić się dużym doświadczeniem jeżeli gra toczy się o spedycję oraz przewóz nawet właściwie ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie znajdą Państwo o wiele bardziej kompetentnych przedstawicieli niż Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów na temat przedstawianej oferty. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać pierwszorzędną obsługę, pierwszorzędne stawki i udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono usatysfakcjonowanych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam przewóz przedmiotów o dużych gabarytach. Najpierw należy je załadować, po pewnym czasie zaplanować całkowicie trasę przewozu. Nasi profesjonaliści korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zagwarantować jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest od czasu do czasu niezmiernie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak wielkość, wysokość wiaduktów oraz mostów i ewentualne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:1 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Stworzona przez nas firma specjalizuje się w transportowaniu obszernych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budownicze oraz przemysłowe, kontenery, czołgi i wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego należyte wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem aniżeli stereotypowy przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia trzeba zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, by absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Z nami żaden przewóz nie będzie opóźniony, bowiem z racji tego, że tak do perfekcji znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich idealnie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu zarządzamy w gruncie rzeczy gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, lecz także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najlepszej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy fachowość oraz sumienność naszych pracobiorców. U nas można też liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU