Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Błażowa - powiat rzeszowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Błażowa.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport przedmiotów wielkogabarytowych zawsze żąda uzyskania odpowiedniej zgody. Stworzona przez nas firma oferuje bardzo dobry transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Firma posiada współczesne pojazdy i oszałamiającej jakości sprzęt, który jest bardzo dobry oraz odpowiedni do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, by załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu niezawodny wybór w przypadku transportu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nasi uprzejmi agenci są w największym stopniu kompetentni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się szczegółów na temat przedstawianej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać doskonałą obsługę, wspaniałe stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w opisującej nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy kolosalne grono zaspokojonych Klientów, niemniej jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Należy pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam przewóz przedmiotów o wielkich gabarytach. W pierwszej kolejności trzeba je załadować, potem zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Nasi profesjonaliści korzystają z nowoczesnych technologii, aby zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest czasami niesłychanie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak szerokość, wysokość wiaduktów i mostów i prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:2 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co przewozimy?


Nasza firma specjalizuje się w transportowaniu ogromnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze oraz przemysłowe, kontenery, tanki i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się niezmiernie kompetentnie.


Nikogo nie powinno zaskoczyć to, że przewóz wielkogabarytowy jest niemało bardziej skomplikowany niż przewóz zwykłych ładunków. Przed zainicjowaniem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na oszacowanie wymaganych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, żeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, bo z racji tego, że tak do perfekcji znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich bezbłędnie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu zarządzamy w gruncie rzeczy szerokim zespołem fachowców, którzy nie tylko są w tej specjalizacji od lat, jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy fachowość oraz sumienność naszych pracobiorców. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU