Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pieńsk - powiat zgorzelecki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Pieńsk.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o ogromnych gabarytach. Należącą do nas jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, pomagając jednostkom prywatnym oraz firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, żeby nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z całkowitą ofertą opisującej nas firmy oraz do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Żeby transport przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Tylko w ten sposób wolno zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza jednostka zapewnia swoim kontrahentom optymalne usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą przejrzystą propozycję i mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w takim razie transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o detale, ważne jest, żeby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Konsumenci mają ogromnie wysokie wyczekiwania i to nam się podoba, ponieważ kochamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalistyczny i pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, bez względu od rodzaju załadunku. Dysponujemy albowiem niezwykle nowoczesnym ekwipunkiem, jaki gwarantuje nam przewożenie przeróżnego rodzaju gabarytów. W opisującej nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno osobiście transportować, ponieważ potrzebne jest pozyskanie odpowiedniej zgody. Nasza idealna jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:2 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie gigantycznych gabarytów różnorodnego typu. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Interesanta, a w następnej kolejności umieszczamy go na naszym pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Nadzwyczaj znaczącą kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, lub również prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W naszej idealnej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w opisującej nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny oraz kompetentny portal internetowy floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeśli chodzi o wydajny i bezproblemowych transport dowolnych ładunków! Przykładamy się do przewozu powierzonych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one naszą klarowną własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że nasza oferta i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie wymagane informacje. Kontrahent nie musi się niczym troskać, bo samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, także związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU