Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Bogatynia - powiat zgorzelecki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Bogatynia.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej ofercie znajduje się szczególny transport ładunków wielkogabarytowych. Naszą firmę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, pomagając jednostkom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, żeby nasi Klienci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z pełną propozycją opisującej nas firmy oraz do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Przesyłki o ogromnej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie przewozem ciężkim, żądają dokładnego planowania. Jedynie w ten sposób wolno zapewnić pewną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim konsumentom najlepsze usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na prowadzoną przez nas ofertę i mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w takim razie przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o detale, istotne jest, by współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Kontrahenci mają ogromnie wysokie wyczekiwania oraz to nam się podoba, bo ubóstwiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy także ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych oraz ponadnormatywny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, bez względu od typu załadunku. Dysponujemy bowiem bardzo nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki gwarantuje nam przewożenie rozmaitego rodzaju gabarytów. W prowadzonej przez nas historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz wiele innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno samodzielnie przewozić, bowiem nieodzowne jest pozyskanie trafnej zgody. Stworzona przez nas firma kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:7 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie obszernych gabarytów rozmaitego rodzaju. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Konsumenta, a następnie umieszczamy go na naszym pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Stworzona przez nas firma posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub także ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W naszej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w różne funkcje, jakie pomagają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny oraz kompetentny portal internetowy floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co wolno przewieźć – my to transportujemy! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one naszą najlepszą własnością. Nasz oddany personel wyznaczy korzystne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że nasza propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych atutów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


W następnej kolejności, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszelkie potrzebne wiadomości. Konsument nie musi się niczym martwić, bowiem samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, także powiązanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU