Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Węgliniec - powiat zgorzelecki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Węgliniec.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o ogromnych gabarytach. Naszą jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, wspomagając jednostkom prywatnym i przedsiębiorstwom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Klienci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną propozycją naszej firmy i do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


Ażeby transport przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim konsumentom bardzo dobre usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na należącą do nas ofertę i mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro więc przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o szczegóły, istotne jest, aby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Kontrahenci mają niezmiernie wysokie oczekiwania oraz to nam się podoba, bo lubimy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeśli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i specjalistyczny i pojazdów


Transport gwarantujemy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo niesłychanie nowoczesnym ekwipunkiem, jaki umożliwia nam przewożenie różnego rodzaju gabarytów. W naszej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz dużo innych maszyn.

Aby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy zdobyć zgodę. Nasza idealna jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:3 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie kolosalnych gabarytów przeróżnego typu. Ładunek odbieramy od Klienta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Ogromnie ważną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różnorodne kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, czy również prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej idealnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny oraz obeznany serwis floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co wolno przewieźć – my to transportujemy! Przykładamy się do przewozu powierzonych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one naszą idealną własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy idealne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszystkie wymagane informacje. Klient nie musi się niczym martwić, albowiem samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, także powiązanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU