Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Szlichtyngowa - powiat wschowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Szlichtyngowa.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o znacznych gabarytach. Należącą do nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na obszarze całego kraju, wspomagając jednostkom prywatnym i przedsiębiorstwom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą prowadzonej przez nas firmy i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Przesyłki o obszernej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, oznaczane potocznie przewozem ciężkim, wymagają starannego planowania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza firma gwarantuje swoim kontrahentom perfekcyjne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą klarowną ofertę oraz mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w następstwie tego przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o detale, ważne jest, aby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Kontrahenci mają niezwykle wysokie wymagania oraz to nam się podoba, ponieważ kochamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeżeli także Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych oraz specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, obojętnie od rodzaju załadunku. Dysponujemy bowiem wybitnie nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie rozmaitego typu gabarytów. W opisującej nas historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Żeby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Prowadzona przez nas firma kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:2 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie wielkich gabarytów różnorodnego typu. Ładunek odbieramy od Klienta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niesłychanie znaczącą kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, lub również ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w opisującej nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny oraz doświadczony serwis floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co można przetransportować – my to przewozimy! Przykładamy się do przewozu powierzonych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one opisującą nas własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy świetne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że stworzona przez nas oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych atutów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Następnie, jednostka występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszelkie wymagane wiadomości. Dbamy o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU