Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Recz - powiat choszczeński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Recz.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma od lat zajmuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja powinna Państwa zaintrygować. Już teraz uprzejmie zapraszamy do poznania zakresu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w transporcie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu wymagających w tej kwestii Konsumentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, by zaproponować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam oraz powierzyć nam pełne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest znakomity transport niskopodwoziowy. Prezentowane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z jakimkolwiek, powierzonym nam obowiązkiem. Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zapoznania się ze detalami należącej do nas oferty, która na pewno Państwa nie zawiedzie, podobnie jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalistycznych.


Nasi Kontrahenci niesłychanie w szeregu przypadków wypatrują możliwości przewozu maszyn przemysłowych i budowlanych, które są ciężki oraz mają obszerne rozmiary. Posiadamy dobre pojazdy, dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszystkie duże konstrukcje na terenie kraju. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszystkie zamówienia. Niezależnie od gabarytów wskazanej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się kolosalnymi zleceniami firmowymi oraz posiadamy wielkie doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:0 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych usług wolno przetransportować różnorodnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują dokumentnie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Konieczne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń lub też niewartościowych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o wymagane do transportu zgody. Absorbujemy się także kwestią ubezpieczenia, by Konsument nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Zatrudniając pracobiorców z ogromnym doświadczeniem i zdają sobie sprawę z tego, nasza jednostka dokłada wszystkich starań, aby zapewnić kontrahentom najlepszą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi połączone z przewozem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Zyskuje się więc liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To niezmiernie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, by zapewnić naszym kontrahentom bardzo dobre rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zapewnić właściwie poprawne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją i do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracowników i perfekcyjnych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU