Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Choszczno, Drawno - powiat choszczeński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Drawno.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, przewóz i rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaciekawieni tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta powinna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą i do skorzystania z naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji absorbującej się transportem różnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w odpowiednim miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu potrzebujących w tej kwestii Konsumentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, by zaoferować całościowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to zaufać nam i powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest obeznany transport niskopodwoziowy. Prowadzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli gra toczy się o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zapoznania się ze szczegółami naszej klarownej oferty, która na milion procent Państwa nie rozczaruje, podobnie jak atrakcyjne cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistycznych.


Nasi Klienci niezmiernie w szeregu przypadków wypatrują możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki i mają gigantyczne rozmiary. Dysponujemy pojazdami, które umożliwiają nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszelkie zamówienia. Bez względu od gabarytów wyznaczonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się kolosalnymi zleceniami firmowymi oraz posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:6 + 8

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


Z nami wolno również bez kłopotu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe albo morskie. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują gruntownie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Konieczne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń czy też niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, wtenczas sami występujemy o wymagane do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia, żeby Klient nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Angażując robotników z dużym doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, nasza jednostka dokłada wszystkich starań, żeby zagwarantować klientom idealną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi związane z przewozem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, niemniej jednak również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezwykle istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są monitorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zapewnić stworzonym przez nas kontrahentom optymalne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W rezultacie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do naprawdę kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych robotników oraz najlepszych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU