Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Mosina - powiat poznański - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Mosina.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz przedmiotów wielkogabarytowych zawsze żąda zdobycia odpowiedniej zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje wykwalifikowany transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, lecz również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Firma posiada współczesne pojazdy i fenomenalnej jakości sprzęt, jaki jest doświadczony oraz dobry do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej solidny wybór w wypadku przewozu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, specjalistycznego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w najwyższym stopniu kompetentni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej oferty. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć znakomitą obsługę, perfekcyjne stawki i udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy duże grono zaspokojonych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Należałoby wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz obszernych gabarytów. Najpierw należy je załadować, później zaplanować całkowicie trasę przewozu. Nasi profesjonaliści korzystają z nowoczesnych technologii, by zapewnić jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest w pewnych sytuacjach bardzo mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak wielkość, wysokość wiaduktów oraz mostów i prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:2 + 9

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budownicze oraz przemysłowe, kontenery, tanki oraz dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się wybitnie fachowo.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem niż sztampowy przewóz ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia trzeba zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie standardy zostały spełnione. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, by absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Z nami żaden przewóz nie będzie opóźniony, bowiem z racji tego, że tak idealnie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich znakomicie przystosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności dysponujemy naprawdę gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, jakkolwiek też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług firmy. Zapewniamy profesjonalizm oraz sumienność naszych pracobiorców. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU