Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Swarzędz - powiat poznański - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Swarzędz.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz ładunków wielkogabarytowych zawsze wymaga zdobycia odpowiedniej zgody. Nasza firma oferuje doświadczony transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wchodzi załadunek, jakkolwiek również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Dysponujemy dobrym sprzętem i najlepszej jakości pojazdami, jakie spełniają wszystkie normy i wymagania. Dbamy o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Nasz zespół to najbardziej pewny wybór w przypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, przemysłowego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w największym stopniu kompetentni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej oferty. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć fenomenalną obsługę, olśniewające stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej klarownej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy ogromne grono zaspokojonych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Wypada nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie jedynie sam przewóz przedmiotów o gigantycznych gabarytach. Najpierw wypada je załadować, później zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Pracownicy prowadzonej przez nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze technologie, które zapewniają im szybki i w szczególe bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezmiernie powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:7 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Nasza firma specjalizuje się w transportowaniu wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budowlane i specjalistyczne, kontenery, tanki oraz dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się nadzwyczaj fachowo.


Transport wielkogabarytowy jest znacznie bardziej złożonym zadaniem aniżeli zwykły przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia trzeba zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, by absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Dobrze znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy rzeczywiście gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, jednakowoż także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność oraz profesjonalizm wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas można również liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU