Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kostrzyn - powiat poznański - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Kostrzyn.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz przedmiotów wielkogabarytowych zawsze żąda zdobycia odpowiedniej zgody. Stworzona przez nas jednostka proponuje obeznany przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Zarządzamy słusznym sprzętem oraz najwyższej jakości pojazdami, jakie spełniają wszystkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu pewny wybór w wypadku transportu ciężkiego oprzyrządowania budowlanego, specjalistycznego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Możemy pochwalić się pokaźnym doświadczeniem jeśli gra toczy się o spedycję oraz przewóz nawet właściwie ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie znajdą Państwo o wiele bardziej doświadczonych przedstawicieli aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej propozycji. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać idealną obsługę, perfekcyjne stawki i udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy obszerne grono zaspokojonych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Należałoby nadmienić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz kolosalnych gabarytów. W pierwszej kolejności należy je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Nasi zawodowcy korzystają z nowoczesnych technologii, by zagwarantować jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest czasami niezwykle mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak szerokość, wysokość wiaduktów oraz mostów i prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:10 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Nasza jednostka specjalizuje się w transportowaniu wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budowlane i specjalistyczne, kontenery, tanki oraz wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się niezmiernie profesjonalnie.


Transport wielkogabarytowy jest znacznie bardziej złożonym zadaniem niż prosty przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, żeby absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Porządnie znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, aby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu dysponujemy właściwie szerokim zespołem ekspertów, którzy nie tylko są w tej branży od lat, jednak także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy fachowość i sumienność naszych robotników. U nas wolno też liczyć na konkurencyjne ceny. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU