Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Buk - powiat poznański - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Buk.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport ładunków wielkogabarytowych zawsze potrzebuje uzyskania słusznej zgody. Stworzona przez nas firma oferuje bardzo dobry przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Zarządzamy słusznym ekwipunkiem i najwyższej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, by załatwić wszystkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli gra toczy się o transport ładunków o niekonwencjonalnym gabarycie i nasza propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w największym stopniu profesjonalni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej oferty. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć fenomenalną obsługę, pierwszorzędne stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono zadowolonych Klientów, jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Warto wtrącić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz ogromnych gabarytów. Najpierw trzeba je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przewozu. Nasi profesjonaliści korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest niekiedy wybitnie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:10 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Stworzona przez nas firma specjalizuje się w transportowaniu obszernych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal i mostów, duże konstrukcje budowlane oraz przemysłowe, kontenery, tanki i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się niezmiernie fachowo.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem aniżeli stereotypowy przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednak nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Odpowiednio znając oraz rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, by uniknąć opóźnień. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy właściwie gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie tylko są w tej branży od lat, ale także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy profesjonalizm oraz sumienność naszych robotników. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU