Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Poznań, Luboń - powiat poznański - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Poznań, Luboń.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz i mamy na swoim koncie wiele sukcesów. Oferujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współpracujemy również z osobami prywatnymi, jak również przedsiębiorstwami, które powierzają nam własne ładunki o znaczących gabarytach. Planowany przez nas transport specjalistyczny jest zawsze kompetentnie zaplanowany oraz przygotowany w najmniejszym szczególe. Dysponujemy najlepszym oprzyrządowaniem i dzisiejszymi pojazdami, to właśnie dzięki jakim nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych dyspozycji. Wykwalifikowana kadra specjalizuje się całą logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Klienta.


Szukają Państwo sposobu na przetransportowanie ciężkiego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? To, jaka jednostka pozostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na definitywny sukces bądź też niepowodzenie pełnej przesyłki. Właśnie taką jednostką jest stworzona przez nas, a nasze szczególne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas sformułowanie „specjalistyczny” to sporo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku staramy się być w najwyższym stopniu wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie jedynie doświadczenie, jakkolwiek oraz najwyższą jakość usług.


Jesteśmy przygotowani na obsługę niemal każdego zlecenia. Co poniektóre projekty transportu ciężkiego mogą wymagać paru przyczep oraz akcesoryjnych wehikułów do obsługi przyczepy – odpowiednio o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, lub inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszelkim tym damy sobie radę! Mamy dobre doświadczenie i wiedzę na temat specjalnego transportu potrzebnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla przesyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki wozimy?


Szeroko pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Trudnimy się przewozem:

  • maszyn przemysłowych oraz budowniczych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal i mostów,
  • tanków, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Nasza idealna jednostka bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy trafny sprzęt oraz realizujemy tranzyt.

Skontaktuj się z nami:8 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wraz z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy zajmują się zagadnieniami logistycznymi, aby zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę transportu. Konieczne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a cały transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. W pewnych momentach w akcji przewozu znacznych gabarytów bierze udział cały skład robotników, jacy dbają o bezpieczeństwo ładunku i innych ludzi znajdujących się na trasie.


Jeżeli chcą Państwo mieć pewność, że zlecony transport wielkogabarytowy będzie prosty – nam warto zaufać, dbamy o jakikolwiek szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują wyłącznie moment, a z pewnością pomogą zagwarantować należyte zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na własne niezwyczajowe wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli możemy sobie pozwolić oraz Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz pytania o szczegóły. Warto nas zawiadomić o swoich zaleceniach, czy wyjątkowych prośbach – na milion procent będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, aby byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia oczywiście nam zadania przewozu ponadgabarytowego. Kolosalne oraz oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby gigantycznym wyzwaniem, jednakowoż nie będą dla naszych obeznanych kierowców. Jakakolwiek pomoc, jaką może zaproponować Państwu skonstruowany przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest dostępna w wybitnie atrakcyjnej cenie.


Firma trudni się także wszelkimi formalnościami, jak potrzebne do uzyskania zgody na przewóz kolosalnych gabarytów, lub kwestia ubezpieczenia. Powierzając nam własny ładunek, Konsument nie musi się niczym martwić, bowiem sami zajmujemy się wszelkimi zagadnieniami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych doświadczonych usług. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU