Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Stęszew - powiat poznański - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Stęszew.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby móc przewozić przedmioty o znacznych gabarytach, nieodzowne jest zdobycie zgody. Prowadzona przez nas firma oferuje nienaganny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, jakkolwiek też rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Zarządzamy słusznym ekwipunkiem oraz wysokiej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu solidny wybór w przypadku przewozu ciężkiego sprzętu budowlanego, przemysłowego oraz innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie odnajdą Państwo bardziej kompetentnych agentów niż Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej propozycji. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć pierwszorzędną obsługę, wyśmienite stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy kolosalne grono usatysfakcjonowanych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Należałoby wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz dużych gabarytów. Najpierw wypada je załadować, w następnej kolejności zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Nasi eksperci korzystają z nowoczesnych technologii, aby zapewnić jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niesłychanie powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie kwestie, jak szerokość, wysokość wiaduktów i mostów i ewentualne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:6 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Nasza idealna jednostka specjalizuje się w transportowaniu dużych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane oraz przemysłowe, kontenery, czołgi i wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego właściwe wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem aniżeli normalny przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, by absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, albowiem z racji tego, że tak bez zarzutu znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich perfekcyjnie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu zarządzamy ściśle mówiąc gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie wyłącznie są w tej branży od lat, jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Z całego serca zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU