Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lubsko - powiat żarski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Lubsko.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz ładunków wielkogabarytowych. Naszą firmę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju, wspomagając figurom prywatnym oraz firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, żeby nasi Klienci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą opisującej nas firmy i do skorzystania z naszych fachowych usług.


Spedycje o dużej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie transportem ciężkim, żądają starannego planowania. To wyjątkowy sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim klientom najlepsze usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą klarowną ofertę i mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro więc transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o detale, ważne jest, aby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Kontrahenci mają nadzwyczaj wysokie oczekiwania i to nam się podoba, ponieważ ubóstwiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, wielkich i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy także ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistyczny i pojazdów


Transport gwarantujemy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo wybitnie nowoczesnym oprzyrządowaniem, który gwarantuje nam przewożenie różnorodnego rodzaju gabarytów. W należącej do nas historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i dużo innych konstrukcji.

Aby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:8 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie znacznych gabarytów przeróżnego typu. Ładunek odbieramy od Klienta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Prowadzona przez nas jednostka ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę przeróżne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, czy także prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i powodują, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej profesjonalnej firmie ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różnorodne funkcje, jakie pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny oraz profesjonalny serwis internetowy floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co można przetransportować – my to transportujemy! Przykładamy się do transportu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one prowadzoną przez nas własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy kapitalne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych pozytywów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszelkie niebezużyteczne informacje. Konsument nie musi się niczym martwić, albowiem samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszelkich formalności, także połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU