Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Borne Sulinowo - powiat szczecinecki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Borne Sulinowo.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej ofercie znajduje się szczególny transport ładunków wielkogabarytowych. Należącą do nas jednostkę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak również osób prywatnych, jakie zainteresowane są transportem gigantycznych gabarytów na terenie Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, by nasi Konsumenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Gorąco zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Ażeby przewóz przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim klientom perfekcyjne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą najlepszą propozycję i mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w związku z tym transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, istotne jest, by współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, gigantycznych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz specjalistyczny i pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, obojętnie od rodzaju załadunku. Dysponujemy bo niezmiernie nowoczesnym oprzyrządowaniem, który gwarantuje nam przewożenie rozmaitego typu gabarytów. W prowadzonej przez nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i dużo innych maszyn.

Takich ruchomości nie można osobiście transportować, bo potrzebne jest pozyskanie trafnej zgody. Nasza idealna jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:0 + 6

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie znacznych gabarytów przeróżnego typu. Ładunek odbieramy od Klienta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Prowadzona przez nas jednostka ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różnorodne kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, lub też prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W opisującej nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w opisującej nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Natomiast wydajny oraz wykwalifikowany portal floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co wolno przetransportować – my to transportujemy! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one opisującą nas własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy świetne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Następnie, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszystkie potrzebne informacje. Troszczymy się o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU