Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Iłża - powiat radomski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Iłża.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby móc przewozić przedmioty o dużych gabarytach, potrzebne jest zdobycie zgody. Stworzona przez nas jednostka oferuje świetny transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Firma posiada nowoczesne pojazdy oraz doskonałej jakości sprzęt, jaki jest doświadczony oraz stosowny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Nasz zespół to w największym stopniu niezawodny wybór w przypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, specjalistycznego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań frachtowych i wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są najbardziej kompetentni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, by dowiedzieć się niuansów na temat opisywanej oferty. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby uzyskać świetną obsługę, imponujące stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy duże grono zadowolonych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na oryginalne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przewieźć – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Trzeba nie zapominać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie jedynie sam przewóz przedmiotów o obszernych gabarytach. W pierwszej kolejności należy je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Nasi specjaliści korzystają z nowoczesnych technologii, by zagwarantować jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać nadzwyczaj powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:8 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze i specjalistyczne, kontenery, czołgi i wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego należyte wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem aniżeli pospolity przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo jednakże nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie standardy pozostały spełnione. To stworzony przez nas zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, albowiem z racji tego, że tak do perfekcji znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich do perfekcji przystosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu zarządzamy w rzeczywistości szerokim zespołem profesjonalistów, którzy nie tylko są w tej specjalizacji od lat, niemniej jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Ręczymy za sumienność i profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas można też liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU