Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Białogard, Karlino - powiat białogardzki Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Karlino.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy transport ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta powinna Państwa zaintrygować. Już dzisiaj zapraszamy do poznania aspektu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w przewozie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu wymagających w tej sprawie Konsumentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, by zaproponować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co wypada zrobić to zaufać nam i powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest wprawny transport niskopodwoziowy. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli gra toczy się o pewny transport ponadgabarytowych ładunków.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy więc do zaznajomienia się ze szczegółami prowadzonej przez nas oferty, jaka na sto procent Państwa nie rozczaruje, podobnie jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych oraz specjalnych.


Nasi Klienci niezmiernie często szukają możliwości przewozu maszyn przemysłowych oraz budowlanych, które są ciężki i mają znaczące rozmiary. Dysponujemy pojazdami, które umożliwiają nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Bez względu od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się dużymi zleceniami firmowymi i posiadamy wielkie doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:5 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych usług wolno przetransportować przeróżnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie i biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracobiorcy absorbują się zleceniem całościowo. W pierwszej kolejności nieodzowne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Nieodzowne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź też niewartościowych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o wymagane do transportu zgody. W imieniu Klienta zajmujemy się wszelkimi formalnościami – również kwestią ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by proponować usługi połączone z transportem domków holenderskich i nawet w gruncie rzeczy ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i fachowych pracobiorców, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Zyskuje się wobec tego liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To wybitnie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zagwarantować naszym kontrahentom perfekcyjne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zagwarantować w rzeczy samej poprawne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą oraz do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracobiorców i bardzo dobrych cenach. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU