Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Koluszki - powiat łódzki wschodni - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Koluszki.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!Nasza firma zajmuje się profesjonalnym transportem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją działalność, to właśnie dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszar Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności połączonych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą oraz kontaktu.


Jesteśmy profesjonalistami, jeśli gra toczy się o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie wolno obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo w samej rzeczy uwielbiamy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj naszym kompetentnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz fachowo dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam wolno pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia i dokumenty, których przygotowaniem i przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Oprócz tego nasz zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, zatem w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych oraz przemysłowych


Wybitnie wielokrotnie specjalizujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, lub jachty. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy również detale pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak także firmy.


Przewóz ciężki elementów stalowych oraz budynków


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych elementów konstrukcyjnych, na przykład mostów i budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować trafny pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:7 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi przewozu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Konsumenta, a później przystępujemy do zagadnień logistycznych. Najczęściej niezbędne jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o właściwe zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w bezpieczny sposób. Ilość formalności, jakich musi dopełnić Klient, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Warto zwrócić się do naszych ekspertów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, by posiadać pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w faktycznie atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa wymogów w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby zdobyć klarowne ceny oraz świetną obsługę klienta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania niż zgłosić się oczywiście do należącej do nas jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę


NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU