Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tychowo - powiat białogardzki Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Tychowo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy transport ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, transport i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaciekawieni tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta powinna Państwa zainteresować. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji zajmującej się przewozem różnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w odpowiednim miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej wymagających w tej sprawie Konsumentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, żeby zaproponować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam trochę ufności i pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w powierzonym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest bardzo dobry transport niskopodwoziowy. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli gra toczy się o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zapoznania się ze szczegółami prowadzonej przez nas oferty, która na pewno Państwa nie rozczaruje, podobnie jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy maszyn przemysłowych i specjalnych.


Nasi Konsumenci niezmiernie często wypatrują możliwości przewozu maszyn przemysłowych i budowlanych, które są ciężki i mają wielkie rozmiary. Posiadamy należyte pojazdy, to naturalnie dzięki jakim jesteśmy w stanie przewozić wszelkie duże konstrukcje na terenie kraju. Z reguły są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Obojętnie od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się gigantycznymi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy wielkie doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:6 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług można przewieźć rozmaitego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Nasi pracobiorcy zajmują się zleceniem całościowo. W pierwszej kolejności konieczne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Konieczne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub ewentualnie nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już uzgodniona, wtenczas sami występujemy o niezbędne do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się również kwestią ubezpieczenia, aby Kontrahent nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Zatrudniając pracobiorców z dużym doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, nasza firma dokłada wszelkich starań, żeby zagwarantować klientom perfekcyjną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi powiązane z przewozem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednak też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To bardzo istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zapewnić stworzonym przez nas konsumentom bardzo dobre rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zapewnić ściśle mówiąc solidne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy fachowość i zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU