Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wilamowice - powiat bielski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Wilamowice.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma od lat zajmuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja winna Państwa zaintrygować. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas propozycją oraz do skorzystania z naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania firmy zajmującej się transportem różnorodnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w słusznym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Stworzony przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej wymagających w tej kwestii Kontrahentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaoferować kompleksowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam odrobinę zaufania i pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w zleconym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych specjalistów to bezdyskusyjny majstersztyk w branży. Prowadzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli gra toczy się o pewny transport ponadgabarytowych ładunków.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy w następstwie tego do zapoznania się ze szczegółami naszej idealnej oferty, jaka na sto procent Państwa nie zawiedzie, tak samo jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalnych.


Nasi Kontrahenci niezwykle w wielu przypadkach wypatrują możliwości przewozu maszyn przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki oraz mają duże rozmiary. Dysponujemy pojazdami, jakie zapewniają nam przewóz wszystkich dużych konstrukcji na terytorium Polski. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez kłopotu realizujemy wszystkie zamówienia. Niezależnie od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień specjalizujemy się ogromnymi zamówieniami firmowymi i posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:0 + 5

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


Z nami można także bez kłopotu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe bądź morskie. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Najpierw potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń czy też niewartościowych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, wówczas sami występujemy o wymagane do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszystkimi formalnościami – też sprawą ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by proponować usługi związane z transportem domków holenderskich oraz nawet rzeczywiście ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz fachowych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jakkolwiek również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezwykle istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są monitorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, by zagwarantować naszym klientom bardzo dobre rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zagwarantować w zasadzie solidne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy profesjonalizm i zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU